نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

گزارش عملکرد آموزش و پرورش خاتم +تصاویر

گزارش عملکرد آموزش و پرورش خاتم +تصاویر


به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خاتم، در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی محمد حسین شکیبا ریاست آموزش و پرورش خاتم ، گزارشی از فعالیت های این اداره ارائه نمودند.

محمد حسین شکیبا فرمودند. انقلاب اسلامی فرصتی مناسب برای مسئولین ایجاد نمود تا به خدمتگزاری مردم بپردازند. در همین راستا آموزش و پرورش که از مهمترین نهادهای پرورشی و آموزشی کشور می باشد نیز در این راستا تلاشهای وافری داشته است ان شالله که این تلاشها مورد رضایت باری تعالی قرار گیرد . در این میان به چند مورد از کارهای انجام شده اشاره می نمایم.

مدیر آموزش و پرورش خاتم، طرح های زیر را به عنوان نمونه بیان نمودند.

* در بحث خدمات عمرانی وپروژه ههایی که  درآموزش وپرورش درحال انجام است.

 مدرسه خیری امام حسن مجتبی(ع) جایگزین آموزشگاه انقلاب اسلامی سابق با اعتبار۴میلیارد تومان ،آموزشگاه خیری فاطمه مشفقی با اعتبار ۵میلیارد تومان ،خوابگاه مهندس حمیدیا از بنیاد برکت با اعتبار یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان ،نمازخانه شهید مدنی چاهک با مشارکت قرارگاه پیشرفت آبادانی سپاه با مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان ،ساخت دوکلاس در حافظ بختیاری با مشارکت قرارگاه پیشرفت آبادانی سپاه با اعتبار پانصد میلیون تومان ،تکمیل آموزشگاه بیهقی با اعتبار پانصد میلیون تومان ، تکمیل آموزشگاه ولی عصر کندراز طرح ملی به مبلغ دویست میلیون تومان  ،تکمیل نمازخانه موسی صدر به مبلغ دویست میلیون تومان ،مجوز اردوگاه استانی درجوار هنرستان کشاورزی ،استانداردسازی مدارس روستایی به مبلغ ۱۲۰میلیون تومان ،گاز کشی هنرستان کشاورزی بطول هشت کیلومتر در حال پیگیری می باشد.

*در بحث حوزه پرورشی و فرهنگی و سلامت

افتتاحیه کلاس درس تربیت بدنی مدارس ارشاد و کلاس مشترک جیحون ، فاطمیه و تا مهر سال آینده افتتاح ۲ کلاس تربیت بدنی دیگر به فضل الهی ، برگزاری دومین پیش اجلاس نماز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ایزدخواه از سخنرانان برجسته کشوری، افتتاح مرکز مشاوره خاتم، ویژه برنامه اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی به صورت زنده در شاد و اسکای روم از گلزار شهدای کرمان با حضور سردار حسنی از همرزمان شهید سلیمانی برگزار گردید.

*در بحث آموزشی

اردوی جهادی به سوی نخبگی با هدف تحقق عدالت آموزشی، تمرکز زدایی آموزش ها و نیز اشاعه فرهنگ نخبگی و زمینه سازی برای تواناسازی دانش آموزان مناطق کم برخوردار در شهرستان خاتم برگزار شد، اجرای آموزش گلیم بافی در دبستان عشایری حافظ به مدت شش ماه توسط استاد برجسته منطقه که با استقبال بی نظیر دانش آموزان منطقه روبه رو شد.

شکیبا در پایان فرمودند. این تنها بخشی از تلاشهای همکاران ما در آموزش و پرورش خاتم می باشد.که برنامه های خوبی نیز برای آینده برنامه ریزی شده است. و جا دارد از تلاش تمام همکاران و مدیران مدارس و معلمین گرامی کمال تشکر را داشته باشیم که در این شرایط سخت کرونایی جهادگونه به تلاش پرداختند.

**کلنگ زنی مدارس خیری**

**سالگردسردار**

**پیش اجلاس نماز**

**افتتاح مرکز مشاوره**

**اردوی جهادی به سوی نخبگی**

**آموزش گلیم بافی**