نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

کلاس اولی‌ها نخستین روز مدرسه را تجربه کردند

کلاس اولی‌ها نخستین روز مدرسه را تجربه کردند


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، با نواخته شدن زنگ شکوفه ها در آخرین روز از تابستان 95؛ نزدیک به 400 کلاس اولی ورود خود به خانه دوم را جشن گرفتند.

به همین مناسبت آئین نمادین این جشن با حضور مدیر آموزش و پرورش ،  معاون آموزشی و اولیا دانش آموزان  و دانش آموزان در دبستان دخترانه فاطمیه برگزار شد و با نواختن زنگ شکوفه ها، دانش آموزان در کلاس های درس حضور یافتند و اولین روز مدرسه را تجربه کردند.

در این مراسم مسئولین از دانش آموزان استقبال کردند و شکوفه های بوستان دانایی با عبور از دروازه قرآن در کلاس های درس حضور یافتند و فعالیت آموزشی آنان با حضور آموزگاران رسما آغاز شد.

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم،  در این مراسم با تبریک بهار تعلیم و تربیت و تقارن آن با هفته دفاع مقدس، از آموزش و پرورش به عنوان نهادی اجتماعی نام برد که همه باید در پیشبرد اهداف آن نقش موثری داشته باشند.

وی در ادامه به بیان اهمیت تربیت در شکل گیری شخصیت انسان پرداخت و با بیان اینکه جامع و کامل بودن یک فرد به نحوه تربیت او بستگی دارد؛ اظهار داشت: امروز بخش عمده ای از تربیت دانش آموزان توسط خانواده ها و بخش دیگری نیز توسط نیروهای بیرونی و مدرسه انجام می گیرد.