نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ۹7-96 ، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به دانش آموزان، معلمان و مدیران تبریک گفت.

متن کامل این پیام را در ذیل مشاهده می کنید

همزمانی شروع سال تحصیلی جدید و تقارن آن باهفته دفاع مقدس وماه محرم، ماه سراسر عشق وایثار را به فال نیک گرفته و بطورقطع تلاقی این سه رویداد مهم ، برهمت مجموعه آموزش وپرورش خاتم در راستای اهداف  تعلیم وتربیت  دانش آموزان با تأثَی اززندگی امام بزرگ شیعیان امام حسین علیه السلام خواهد افزود.

آموزش و پرورش و نظام تعلیم و تربیت رکن اصلی پویایی جامعه است و این مهم با مشارکت و همراهی فرهیختگان و اندیشمندان به انجام می رسد .

اکنون که شاهد بازگشایی مدارس و مراکز تعلیم و تربیت و حضور پرشکوه دانش آموزان و معلمان دلسوز هستیم برآنیم تا با همدلی و همزبانی بیش از پیش و سرلوحه قرار دادن تدبیر در برنامه های اصولی و ایجاد روحیه نشاط و امید در فرآیند تعلیم و تربیت بیش از پیش در مسیر سربلندی ایران اسلامی بکوشیم .

بی شک توجه اولیای مدرسه به تربیت نسلی سالم و داشتن نوجوانان و جوانانی موثر در شکوفایی جامعه ، پرورش افرادی آگاه نسبت به بهره وری از منابع و استعدادهای موجود و تنگناهای پیش رو می تواند به عنوان رسالت سترگ اصحاب دانش محسوب شود تا با بالندگی و شکوه ، شاهد سرافرازی میهن عزیزمان در تمامی عرصه ها باشیم .

اینجانب ضمن عرض تبریک شروع سال تحصیلی جدید به قاطبه فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای محترم از همه اقشار جامعه استدعا دارم برای اجرای هرچه بهتر برنامه های مدرسه و پیشرفت همه جانبه فرزندانمان از هیچ کوششی نسبت به مساعدت و یاری مجموعه آموزش و پرورش شهرستان  خاتم دریغ نورزند .

توفیق همه خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستاریم .

حبیب الله کاظمی نسب

مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم