نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت 22 بهمن سال 1395

پیام مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت 22 بهمن سال 1395


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مدیر آموزش و پرورش خاتم طی پیامی از جامعه فرهنگیان شهرستان جهت حضور پرشکوه در راهپیمایی 22 بهمن ماه سال 1395 دعوت به عمل آورد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

با سلام و احترام. اكنون که در آستانه يوم الله 22 بهمن و در سی و هشتمین سال پیروزی و حیات پر برکت و طیبه نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و در حالی که فقدان یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را داریم؛ جای دارد  تا یاد و خاطر ایشان، معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب را گرامی داشته و بر روان پاک آنان درود فرستیم.

اقشار مختلف مردم به ویژه فرهنگیان بصیر، غیور و ولایی اين مرز و بوم با وحدت و همدلي چونان دژي مستحکم در مقابل سيل عظيم تهديدها و دسیسه های مستکبران جهان ايستاده اند و ذره اي از خواسته هاي حق جویانه و عدالت خواهانه خویش، عقب نخواهند نشست.

اینجانب بر خود فرض و لازم می دانم به عنوان برادری کوچک از همه تلاش های صادقانه و بدون ریا همکاران صدیق و دانش آموزان عزیز خود، در برپایی جشن های انقلاب شکوهمند در ایام الله دهه فجر که نهایت سعی و تلاش خود را جهت هرچه با شکوه تر شدن این مراسم به خرج داده اند، تقدیر و تشکر نمایم و از تمام مردم همیشه در صحنه به خصوص جامعه فرهنگیان و دانش آموزان عزیز شهرستان خاتم دعوت می نمایم که همچون گذشته، با شرکت در راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن ماه و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان، حضرت آیت الله خامنه ای نقش شایسته خویش را در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی نشان دهیم. امید دارم در ظل توجهات ولیعصر (عج) در همه امور زندگی بهروزی و سرافرازی حاصل گردد.

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم