نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید حبیب الله کاظمی نسب  در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به دانش آموزان، معلمان و مدیران تبریک گفت.

متن کامل این پیام را در ذیل مشاهده می کنید

بار دیگر ماه مهر از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانش آموزان و صاحبان علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان در محافل علم و فضیلت گسترانید.

آنچه مهر امسال را متمایز می سازد همزمانی آن با کلاس درس عاشورا و نهضت ماندگار آموزگار مکتب آزادی، جهاد و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.

همچنین تقارن مطلع مهر و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور خلق حماسه بزرگ مردانی از خیل معلمان وشاگردان مکتب ایثار و شهادت و فرصتی برای تجدید میثاق مجدد باآرمان های امام راحل وشهدای گرانقدر دفاع مقدس ،

در چنین فرصت مغتنمی آغاز سال تحصیلی جدیدرابه تمامی همکاران ارجمند،پرتلاش و فرهیخته ودانش آموزان جویای دانش ومعرفت صمیمانه تبریک وتهنیت می گویم و امیدوارم باتوکل به خداوندمتعال استوارتر و بانشاط تر از قبل برای رسیدن به مدارج عالی علمی و معنوی و در مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید علم ودانش حرکت کرده و آینده ای روشن را از نظر علمی و مدیریتی برای میهن عزیزمان ایران اسلامی رقم بزنید.

حبیب الله کاظمی نسب مدیریت آموزش و پرورش خاتم