نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت هفته مقام معلم

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت هفته مقام معلم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت آغاز هفته مقام معلم طی پیامی این هفته را گرامی داشته و تبریک عرض نمودند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

با سلام و صلوات به پیشگاه با عظمت قطب عالم امکان حضرت بقیه الله اعظم (عج) و درود خالق هستی بر ارواح مطهر شهدای والامقام، گرامی می داریم سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری و هفته مقام معلم را، امید آن که در صف "راسخون فی العلم" در آییم و با قدم صدق و اخلاص، در پهنه دشت هستی سر بر سجاده ی عبودیت بساییم که خداوند متعال ما را معلم آفرید و در کسوت معلمی همچون رسول رحمان، پرچم هدایت آینده سازان ایران اسلامی را به ما سپرد و خلعت زیبای معلمی را بر قامت ما پوشاند.

بزرگداشت مقام معلم تکریم و تجلیل از علم و ایمان، عشق و ایثار و کرامت و از خود گذشتگی است، تقدیر از زنان و مردان تلاشگر بی ادعایی است که توان، علم، مهارت، عمر و جوانی خود را سخاوتمندانه به پای فرزندان این مرز و بوم و آینده سازان این مملکت اسلامی تقدیم می دارند.

برای اینجانب جای بسی افتخاراست که درکسوت معلمی و درخدمت خواهران و برادران سخت کوش، متعهد و همکاران علاقه مند در عرصه تعلیم و تربیت ایران اسلامی سهیم باشم و برای ارتقای آموزش وپرورش، این مجموعه تلاشگر را همراهی کنم.

 آنچه از بن جان می آید آن است که از صمیم قلب از تلاش و کوشش خالصانه و همکاری صادقانه ی شما در راستای پیشبرد اهداف عالی دستگاه عظیم تعلیم و تربیت کشور و هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تجلیل نماییم و صمیمانه ترین سپاس های خود را به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره ی جان آبیاری می نمایید نثارتان کنیم. 

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم