نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی

پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، به مناسبت بیست و هفتمین سالروز تاریخی فرمان  حضرت امام خمینی (ره) در دیماه 1358 مبنی بر تشکیل نهضت سواد آموزی، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش طی پیاکی این روز را گرامی داشت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

با سلام. يك سال پس از پيروزي انقلاب اسلامي ایران و با توجه به اهميت و ضرورت سوادآموزي، در دی ماه 1358 به فرمان رهبر کبیر انقلاب امام خمینی (ره)، نهضت سواد آموزی تشکیل شد.

همانطور که می دانید، علم آموزی یکی از مهمترین و اصلی ترین برنامه های مبین دین اسلام است که بار ها از سوی پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) مورد تأکید و تشویق قرار گرفته است.

جامعه ای که خود را به سلاح علم و دانش تجهیز نماید در همه عرصه ها سربلند و پیروز خواهد شد و بر بام چنین سرزمینی پرچم فخر و برازندگی بر افراشته می شود و افق های روشنی را پیش روی خویش خواهد گشود.

و ما در مجموعه آموزش و پرورش مفتخریم که در راستای بهبود وضعیت سواد آموزی و فرهنگ این مرز و بوم گام برداشته و سهمی در این آرمان مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشیم.

بر خود واجب می دانم که این روز فرخنده را به تلاشگران این عرصه به خصوص کارشناسان، آموزش دهندگان و سوادآموزان والامقام و سخت کوش نهضت سواد آموزی تبریک عرض نموده و از زحمات بی شائبه و خالصانه شما عزیزان تقدیر و تشکر می نمایم. امید دارم در ظل توجهات ولیعصر (عج) در همه امور زندگی بهروزی و سرافرازی حاصل گردد.

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم