نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس خاتم + تصاویر

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس خاتم + تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز «ورود امام خمینی(ره) به کشور در سال ۵۷» زنگ انقلاب به صورت نمادین همزمان  با سراسر کشور در کانون آیت الله خاتمی  به میزبانی آموزشگاه سمیه با حضور فرماندار ،امام جمعه ، سرپرست مدیریت آموزش و پرورش خاتم و سایر مسئولین ادارات و دانش آموزان این آموزشگاه طنین‌انداز شد.

در این مراسم حجت الاسلام جعفری نماینده  ولی فقیه در شهر هرات با اشاره به اینکه این انقلاب راحت به دست نیامده است، گفت: شما دانش آموزان باید ادامه دهنده راه انقلاب باشید.

 

وی همچنین با تاکید بر لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران گفت: حفظ حجاب، کسب علم، آینده نگری و اخلاق مداری از وظایف جامعه به خصوص دانش آموزان می باشد.

در ادامه مهندس فاضلی فرماندار خاتم با بيان اينکه از جمله اهداف بزرگ انقلاب، استقلال، ازادي و جمهوري اسلامي بوده است اظهار داشت: در حال حاضر نسل جوان بايد نسبت به پيام و حرف انقلاب شناخت پيدا کند.

در پایان یوسف محمودی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش خاتم افزود: وظیفه آموزش و پرورش است که تاثیر انقلاب اسلامی و رشادت‌های شهدای انقلاب و دفاع مقدس را برای نسل جوان و دانش آموز بیان کند.

وی با اشاره به تفاوت‌ها و پیشرفت‌های چشمگیر کشور در زمینه‌های مختلف نسبت به دوران قبل از پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: قبل از انقلاب کمتر از 30 درصد از افراد کشور باسواد بودند اما این رقم در حال حاضر به بیش از 95 درصد رسیده است.