نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نخستین همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 95 خاتم + تصاویر

نخستین همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 95 خاتم + تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، نخستین همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری 1395و آزمون های بهبود عملکرد و علمی مقایسه ای مرحله اول و دبیران متوسطه دوره اول و دوم خاتم با حضور مسئولین شهرستان و پروفسور محمدرضا سلیم پور از چهره های برجسته و نخبه شهر و دیار خاتم در محل کانون آیت الله خاتمی هرات برگزار شد.

در این مراسم معاون فرماندار، مدیرآموزش و پرورش، رؤسای ادارات و نهادهای دولتی، فرهنگیان و دانش آموزان خاتم حضور داشتند و از رتبه های برتر کنکور سراسری 95 تجلیل شد.

در حاشیه همایش تجلیل از نفرات برتر کنکور معاون فرماندار، رؤسای آموزش و پرورش و آموزشکده امین با اهدا لوح سپاس از پروفسور سلیم پور تجلیل کردند.

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم در ایراد سخنرانی گزارش کاملی از برنامه های اجرا شده در زمینه پیشرفت تحصیلی در شهرستان ارائه کرد و بیان داشت رشد و تعالی دانش آموزان از وظایف و اهداف آموزش و پرورش می باشد و لازمه موفقیت در این زمینه همکاری و تعامل بین مدارس، دبیران، دانش آموزان و خانواده آنان می باشد که با برنامه ریزی صحیح در این راستا شاهد شکوفایی و درخشش استعدادهای جوانان خواهیم بود.

 قابل ذکر است از در این همایش از دبیران و مربیان دوره اول و دوم متوسطه خاتم که نقش شایسته و ارزنده ای در نتایج آزمون های بهبود عملکرد، علمی مقایسه ای و کنکور سراسری داشته اند، تقدیر و تشکر به عمل آمد.