نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دیدار مدیریت آموزش و پرورش خاتم با مهندس" فرجام فاضلی" فرماندار جدید شهرستان و تبریک انتصاب ایشان

دیدار مدیریت آموزش و پرورش خاتم با مهندس" فرجام فاضلی" فرماندار جدید شهرستان و تبریک انتصاب ایشان


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم به همراه معاونین و جمعی از کارشناسان این مدیریت با مهندس " فرجام فاضلی" دیدار کرده و انتصاب ایشان به سمت فرماندار جدید شهرستان خاتم را تبریک عرض نمودند.

در ابتدای این دیدار مدیر آموزش و پرورش خاتم ضمن عرض سلام و تبریک خدمت مهندس فاضلی فرماندار جدید، ایشان را از سرمایه های بومی، ارزشمند و از جنس مردم دانست.

حبیب الله کاظمی نسب از خدمات ارزنده و زیربنایی مهندس زاده رحمانی فرماندار پیشین یاد کرد و افزود امید است که با تعامل و همکاری فی ما بین سهم ویژه ای در سرافرازی و شکوه هر چه بیشتر شهرستان داشته باشیم.

سپس ایشان به معرفی شورای معاونین و ارائه گزارشی از وضعیت و عملکرد آموزش و پرورش خاتم پرداخت.

وی همچنین به تشریح فضاهای آموزشی موجود، وضعیت مدارس، افتخار آفرینی های دانش آموزان خاتم، طرح های آتی و احداث فضای آموزشی جدید پرداخت و نوید داد که با اقدامات انجام گرفته انشاء الله مشکلات فضا های آموزشی مرتفع خواهد گشت و تا چندین سال آینده مشکلی از این بابت نخواهیم داشت.

سپس معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش خاتم ضمن عرض سلام و تبریک در خصوص واحدهای خویش به ذکر نکاتی اجمالی بسنده و بحث های مفصل را به جلسات شورای آموزش و پرورش موکول نمودند.

مهندس فاضلی فرماندار خاتم ضمن تشکر و قدردانی از مدیریت آموزش و پرورش خاتم با نوید برقراری تعامل بسیار خوب فی ما بین فرمانداری و آموزش و پرورش، افزود امید است که موجب شناساندن هرچه بیشتر ارزش های شهرستان و اعتلای آن شویم.

ایشان به بحث انتخابات پیش رو نیز اشاره ای کرد و اظهار داشت شکل گیری هر اجتماعی با افراد است و وظیفه تعلیم و تربیت آن افراد را آموزش و پروش به عهده دارد.

وی در پایان به بحث حقوق شهروندی، مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات جدا از گرایشات سیاسی و نیز استفاده از سرمایه عظیم انسانی آموزش و پرورش در این راستا اشاره و نکاتی چند بیان نمود.