نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ی هم اندیشی مدیران ، معاونین و آموزگاران مقطع ابتدایی با مدیر آموزش و پرورش خاتم

جلسه ی هم اندیشی مدیران ، معاونین و آموزگاران مقطع ابتدایی با مدیر آموزش و پرورش خاتم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، جلسه هم اندیشی مدیران و آموزگاران ابتدایی با مدیر و کارشنا سان آموزش و پرورش خاتم در محل سالن اجتماعات تالار فرهنگیان برگزار گردید .

در ابتدا جلسه حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم ، ضمن قدردانی از تلاش مدیران و خوش آمدگویی ،به اهمیت مقطع ابتدایی و نقش بسزایی که آموزگاران ایفا می کنند پرداخت و حضور حداکثری همکاران را در اجرای طرح ها و برنامه های این دوره خواستار شدند.

مدیر آموزش و پرورش خاتم  با تأکید بر جایگاه رفیع معلم، آن را رکن اصلی تعلیم و تربیت توصیف کرد و افزود: تا زمانی که شان و منزلت معلم به‌طور شایسته مورد تکریم جامعه قرار نگیرد، تعلیم و تربیت به اهداف عالیه خود نخواهد رسید.

در ادامه  محمد رضا بذرافشان معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ،  بر شاداب سازی محیط مدارس به عنوان یک موضوع مهم در آموزش و یادگیری تاکید نمود و از همکاران خواستند ضمن ایجاد محیطی شاد، احساس امنیت در مدرسه را برای دانش آموزان سرلوحه کار خود قرار دهند که بتوان تهدیدها را بر فرصتهای مهم تر یادگیری تبدیل نمایند.

در ادامه جلسه معلمین و مدیران حوزه ابتدایی به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پیرامون مسایل جاری حوزه آموزش ابتدایی پرداختند و  مدیر وکارشناسان اداره به سوالات آنها پاسخ دادند.