نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش مرداد 98

جلسه شورای آموزش و پرورش مرداد 98


جلسه شورای آموزش و پرورش مرداد 98

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم جلسه شورای آموزش و پرورش در مورخ 5/5/98 ساعت 8 صبح در دفتر مدیریت آموزش و پرورش خاتم با حضور فرماندارمحترم آقای فرجام فاضلی و سایر اعضا برگزار شد.

آقای محمد حسین شکیبا مدیر آموزش و پرورش خاتم ضمن خیر مقدم به اعضاء برنامه ها و اقدامات انجام شده آموزش و پرورش از جمله برگزاری کنکور سراسری و پیگیری فضاهای آموزشی را برای اعضاء تشریح نمودند.

فرماندار ضمن خیر مقدم  اقامه اولین نماز جمعه توسط آیت الله طالقانی را تبریک گفته و از ادارات و مدیریت آموزش و پرورش جهت برگزاری کنکور سراسری که به بهترین نحو و در صحت و سلامت کامل برگزار شد تقدیر نمودند .

در ادامه رئیس بنیاد مسکن و ثبت اسناد راجع به صدور اسناد فضاهای آموزشی توضیحات کامل را ارائه داده و در این زمینه قول همکاری و مسادعت دادند .

و در نهایت آقای رضا شکاری معاون پرورشی آموزش و پرورش راجع به مصوبات جلسه قبل از جمله اوقات فراغت دانش آموزان عنوان نمودند که مراکز و کانونهای آموزش و پرورش در این زمینه به طور کامل فعال هستند و دانش آموزان زیادی در این کلاسها ثبت نام کرده و در حال آموزش هستند و هم چنین در مورد برگزاری اردوها نیز عنوان نمودند که تقریبا صددرصد دانش آموزان شهرستان در اردوهای تابستانی شرکت کردند که شامل اردوهای درون شهرستانی ، درون استانی و برون استانی می شود