نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم درمهرماه 95

جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم درمهرماه 95


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم با تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد. در این جلسه حبیب الله کاظمی نسب دبیر شورا و مدیرآموزش و پرورش خاتم ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضا، در ابتدا گزارشي از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته جهت اجراي مصوبات جلسه قبلي شورا ارائه کرد و تصاویر اهم فعالیت ها در قالب نماهنگی به نمایش گذاشته شد، سپس دستور كار جلسه حاضر را اعلام نمود.

زاده رحمانی فرماندار خاتم و رییس شورای آموزش و پرورش  ضمن خیر مقدم و تبریک به مناسبت قبولی کنکوری ها در سال 95 و اجرای موفقیت آمیز پروژه مهر و کسب رتبه برتر در استان اشاره کرد.

فرماندار خاتم همچنین با اشاره به نهضت سوادآموزی و کیفیت آن به بررسی و تبادل نظر در خصوص دستور کار جلسه پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع)، نقطه نظرات خود را بیان نموده و نکاتی پیرامون موضوعات مطرح شده بیان کرد.

درهمین راستا مصوب شد که مقدمات تجلیل از برترین های کنکور فراهم شود و جشن تجلیل بعد از ماه صفر برگزار گردد و نیز راهکارهای عملی جهت تحقق اهداف آموزش و پرورش و استفاده بهینه از اعتبارات و بودجه عمرانی تخصیص یافته جهت تعمیر، تجهیز و احداث مدارس ارائه گردید.

مقرر شد پیگیری های لازم توسط مدیر آموزش و پرورش خاتم صورت گیرد.

جلسه با جمع بندي پيشنهادات اعضاي شوراي آموزش و پرورش توسط دبير شورا پايان پذيرفت.