نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم برگزار شد+ تصاویر

جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم برگزار شد+ تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 1397با آیاتی از کلام الله مجید در دفتر مدیریت آموزش و پرورش  شروع و آقای شکیبا مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا ضمن خیر مقدم به اعضای شورا ، دستور جلسه را بیان نمودند.

در ادامه فاضلی فرماندار خاتم با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از شورا باید به عنوان خرد جمعی استفاده شود و مصوبات شورا باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود و جلسات شورا باید به موقع و هرماه تشکیل شود  تا بتواند بازوی توانمدی برای آموزش و پرورش باشد و از مدیریت آموزش و پرورش خواستند تا با تقسیم کار بین اعضا مشکلات را بهتر بررسی و حل نمایند و مصوبات جلسه را پیگیری و اجرا نمایند و از اعضا خواستند در کنار مشکلاتی که وجود دارد پیشنهاد و راهکار داشته باشند.

فرماندار خاتم با بیان اینکه برای تامین اعتبار ،آموزش و پرورش باید سر فصل داشته باشد تا بهتر بتوانیم اعتبارات را جذب نماییم . همچنین ایشان خواستار دعوت خیرین در جلسه شدند تا در هر زمینه ای که می توانند حتی اندک یکی از مشکلات را حل نمایند وی  با بیان اینکه مدیران مدارس باید به معنای واقعی مدیر باشند و بتوانند تصمیم گیری های مدبرانه ای داشته باشند تا با خیرین و سایر دستگاههای مرتبط در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش گام مثبتی برداشته شود.

در پایان هریک از اعضا پیشنهادات و راهکارهای خود را بیان نمودند.