نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ستاد اسکان فرهنگیان

جلسه ستاد اسکان فرهنگیان


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جلسه ستاد اسکان فرهنگیان با حضور حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و سایر اعضا در محل مدیریت آموزش و پرورش خاتم تشکیل گردید.

در ابتدا، یوسف محمودی معاون پشتیبانی، توسعه و برنامه ریزی ضمن عرض خیر مقدم به اعضا، در رابطه با عملکرد عوامل اجرایی نوروز گذشته و پرداخت حق الزحمه آنان توضیحاتی ارائه نمود. ایشان از برگزاری کمیته عوامل اجرایی در اسرع وقت و همفکری همکاران جهت ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی خبر داد.

در ادامه در مورد مباحثی چون بازدید مستمر از پایگاه های اسکان، کلاس ها و سیستم تهویه و گرمایشی و تلاش جهت رفع نواقص موجود، نصب بنر در مکان های اسکان نوروزی، تهیه کروکی محل های اسکان، شناساندن شهر به مهمانان نوروزی و بازدید آنان از مکان های تفریحی خاتم گفتگو و تبادل نظر شد.

حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، از عوامل اجرایی ستاد اسکان و عملکرد آنان در پاسخگویی به مهمانان در نوروز 95 تشکر و قدردانی نمود.

ایشان خاطر نشان کرد که مکاتبات استانی جهت مساعدت در خرید ملزومات و تجهیز مدارس انجام شود و در خصوص درجه بندی مدارس و کلاس ها و نیز ارتقاء رتبه مدارس محل اسکان به گروه الف تأکید نمود.

در پایان خانم خالقی نژاد کارشناس تعاون و رفاه معلم با تشکر از حضور همکاران در جلسه ستاد، افزود پیگیری لازم جهت تأمین و اجرای هر چه بهتر خدمات سفر اسکان فرهنگیان و مهمانان نوروزی انجام خواهد گرفت.