نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جشن تکلیف دختران پایه سوم ابتدایی خاتم به صورت متمرکز + تصاویر

جشن تکلیف دختران پایه سوم ابتدایی خاتم به صورت متمرکز + تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جشن تکلیف دختران پایه سوم ابتدایی به صورت متمرکز با مشارکت آموزشگاه های دخترانه ابتدایی دوره اول شهید هاشمی نژاد، ارشاد و فاطمیه در محل کانون آیت الله خاتمی هرات برگزار گردید.

در این مراسم باشکوه والدین دانش آموزان و مسئولین شهرستان حضور داشتند.

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و پس از اجرای گارد پرچم و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم با ایراد سخنرانی پرداخت.

حبیب الله کاظمی نسب ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب و گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی، از برگزارکنندگان همایش جشن تکلیف تشکر نمود.

در ادامه حجت الاسلام جعفری امام جمعه شهر هرات ضمن عرض تبریک ایام الله دهه فجر به حاضرین، درخصوص سن تکلیف و مسئولیت خانواده ها در رابطه با فرزندان خود سخن و نیز بر رعایت حجاب دانش آموزان پیش از سن تکلیف تأکید نمود.

سپس ایشان با دانش آموزان با گفتگو، پرسش و پاسخ دوستانه و صمیمانه به آموزش و ذکر نکات دینی و احکام پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام قره چاهی به اجرای برنامه های متنوع و پخش کلیپ حجاب و جایگاه دختران در اجتماع و تفاوت دیدگاه اسلام و غرب در مورد زنان پرداخت.

 اجرای دکلمه، سرود، نمایش با موضوع محرم و نامحرم و قرائت سوگند نامه توسط دانش آموزان از دیگر برنامه های جشن تکلیف پایه سوم ابتدایی بود.

در پایان شکیبا معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش خاتم از  مدعوین محترم به خاطر حضور در جشن تکلیف و نیز مدیران و مربیان که این برنامه را تدارک دیده بودند قدردانی و آرزوی پیروزی و موفقیت کرد.