نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان

تشکیل جلسه هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جلسه هماهنگی ستاد اسکان فرهنگیان با حضور یوسف محمودی معاون پشتیبانی، توسعه و برنامه ریزی و سایر اعضا در محل مدیریت آموزش و پرورش خاتم تشکیل گردید.

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد؛ سپس معاون پشتیبانی، توسعه و برنامه ریزی آموزش و پرورش خاتم ضمن عرض سلام و خیر مقدم به اعضا، در خصوص سلسله جلسات ستاد اسکان فرهنگیان در سال 95 و موضوعات مطرح شده تا کنون توضیحاتی ارائه نمود.

ایشان با بیان این نکته که متولی امر اسکان مهمانان نوروزی آموزش و پرورش می باشد، افزود با توجه به جلسات برگزار شده در فرمانداری، مکاتبات انجام شده با ادارات مختلف همچون شهرداری، برق و گاز و استفاده از نظرات و تجربیات همکاران، امید است بتوان خدمات بهتری را به مهمانان نوروزی ارائه نمود.

یوسف محمودی همچنین با مطرح نمودن دو بحث فیزیکی و نرم افزاری اسکان از برنامه های نوروز 96 جهت اسکان فرهنگیان، خرید تجهیزات نو و ارتقا سطح کیفی آن نسبت به سال گذشته خبر داد.

وی اظهار داشت که همچون روند سال های گذشته مدارس ام البنین (س) و انقلاب و خانه معلم به عنوان پایگاه های اصلی در نظر گرفته شده است.

محمدرضا بذرافشان معاون آموزشی، ضمن تقدیر و تشکر از عوامل و همکاران دخیل در امر ستاد اسکان فرهنگیان به موضوع برپایی قرائت خانه نوروزی دانش آموزان پیش دانشگاهی در بحث کنکور اشاره و در راستای فراهم کردن محیطی آرام و با نشاط جهت مطالعه دانش آموزان نکاتی بیان نمود.

خالقی نژاد کارشناس تعاون و رفاه معلم، با تشکر از حضور همکاران و عوامل اجرایی در جلسه ستاد اسکان از آمادگی کامل این واحد جهت خدمات رسانی به مهمانان نوروزی خبر داد و افزود جهت راهنمای مسافران نوروزی پارچه نوشته ها و بنرهایی تهیه شده است که در محل مناسب نصب خواهد شد.

در پایان جلسه از عوامل اجرایی نوروز گذشته تقدیر و تشکر به عمل آمد.