نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم

تشکیل جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم با حضور محمد محمودی سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش و دبیر شورا و سایر اعضا در محل مدیریت آموزش و پرورش خاتم تشکیل گردید.

این جلسه با تلاوتی چند از آیات سوره شوری و طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

حبیب الله کاظمی نسب مدیرآموزش و پرورش خاتم ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضا، با گرامیداشت هفته شورا و یاد و خاطر یار دیرین امام (ره) و انقلاب و رهبری به گزارشي اجمالی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته جهت اجراي مصوبات جلسه قبلي شورا پرداخت سپس دستور کار جلسه حاضر را اعلام نمود.

حبیب الله کاظمی نسب به برگزاری المپیاد های ورزشی عشایری در دبستان حافظ روستای بختیاری و همچنین همزمانی این مراسم با حضور خیر مدرسه ساز در مدارس عشایری اشاره نمود. وی افزود، پیشرفت تحصیلی دانش آموزان و کسب رتبه های برتر در بین شهرستان های استان بسیار قابل توجه است.

محمد محمودی سرپرست فرمانداری، ضمن تشکر و قدردانی از حضور اعضا، به حادثه پلاسکو تهران اشاره نمود و به شهادت رسیدن تنی چند از آتش نشانان فداکار را تسلیت گفت و دهه فجر پیش رو را نیز گرامی داشت و به هر چه باشکوه تر برگزار شدن جشن های انقلاب تأکید نمود.ایشان از تلاش های آموزش و پرورش خاتم در این عرصه قدردانی نمود.

در ادامه حجت الاسلام جعفری امام جمعه هرات به نقش اساسی آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت پرداخت و افزود خانواده و مدرسه در کنار هم باید در امر پرورش دانش آموزان و فرزندان جامعه تلاش کنند.

در شورا نمایندگان اولیا نیز نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

جلسه با جمع بندي پيشنهادات اعضاي شوراي آموزش و پرورش توسط  دبير شورا پايان پذيرفت.