نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تجلیل از عوامل اجرایی اردوهای راهیان نور خواهران خاتم + تصاویر

تجلیل از عوامل اجرایی اردوهای راهیان نور خواهران خاتم + تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، با حضور مدعوین محترم از استان آقایان انتظاری رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان و فلاح کارشناس بسیج دانش آموزی و اردو ها و مسئولین محترم شهرستان، از عوامل اجرایی راهیان نور خواهران شهرستان در محل دبیرستان انقلاب تجلیل شد.

در ابتدای مراسم آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد، و پس از عرض خیر مقدم به مدعوین محترم توسط مجری، یکی از سرودهای انقلابی توسط گروه سرود دانش آموزی اجرا شد.

شکیبا معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش خاتم، ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین شهرستان و همکارانی که از استان تشریف فرما شدند؛ از حضور ایشان تشکر و قدردانی نمود.

معاون فرهنگی و پرورشی به استقبال دانش آموزان خاتم از اردوهای راهیان نور و چگونگی برگزاری این مراسم توضیحاتی ارائه نمود.

سرهنگ آزادی نژاد فرمانده ناحیه سپاه خاتم، انقلاب اسلامی را قطاری با حرکت رو به جلو خواند که باید فرصت را غنیمت شمرد و همسفر این قطار شد.

انتظاری رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل از معاونت فرهنگی آموزش و پرورش و دبیرستان انقلاب و عوامل اجرایی اردوهای راهیان نور خواهران خاتم قدردانی نمود و از چگونگی برگزاری اردوهای راهیان نور خاتم ابراز خرسندی نمود.

فلاح کارشناس بسیج دانش آموزی و اردو ها نیز به ذکر یک خاطره از اردوهای راهیان نور بسنده نمود.

در پایان از عوامل اجرایی راهیان نور و همچنین دانش آموزان برتر مسابقات علمی و فرهنگی و برگزیدگان بهترین دلنوشته و خاطرات راهیان نور به تعداد 12 نفر دانش آموز به مناسبت جشن شکوهمند انقلاب و ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن تقدیر شد.

در حاشیه این مراسم از نمایشگاه و جشنواره غذای این آموزشگاه دیدن شد.