نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه پشتیبانی نهضت سواد آموزی خاتم+تصاویر

برگزاری جلسه پشتیبانی نهضت سواد آموزی خاتم+تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی تاریخ 20/09/1398رآس ساعت 8صبح در دفتر مدیریت آموزش و پرورش با حضور فرماندار، امام جمعه،مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا برگزار گردید.

جلسه با آیاتی از کلام ا... مجید شروع شد . در ابتدای جلسه محمد حسین  شکیبا مدیر آموزش و پرورش پس از قرائت دستور کار جلسه، از کارهای انجام شده در مجموعه سواد آموزی قدردانی نمودند.

و در ادامه جلسه خانم شریفی کارشناس مسئول سواد آموزی خاتم به بیان گزارشی  از فعالیت های انجام شده در حوزه سواد آموزی  پرداختند از جمله اینکه با توجه به حجم ابلاغی شهرستان که  در دوره سواد آموزی 90 نفر می باشد تاکنون توانسته ایم 84نفر ثبت نام نماییم و در دوره تحکیم از مجموع 70نفر 56نفرو در دوره انتقال از حجم اعلام شده که 49نفر بوده است،56نفر را تحت پوشش ببریم

که 48نفر  کلاس icdl 8نفر طرح عشایرو8نفر طرح جاری می باشد.که زحمات اصلی این کار به عهده اموزش دهندگان بوده است.

هم چنین درباره جذب نیروی جدید برای این شهرستان توضیحاتی ارائه شد افرادی که  می خواهند با سواد آموزی همکاری نمایند باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی و داشتن سه نفر بی سواد در سامانه سواد آموزی ثبت شوند. و در رابطه با هفته سواد آموزی نیز روز شمار برنامه ها را برای اعضا قرائت و خواستار همکاری دستگاه های مرتبط با بهتر برگزار شدن برنامه ها و همچنین نظارت بر فعالیت های سواد آموزی شدند.

در ادامه فاضلی فرماندار خاتم با بیان اینکه   برای جذب نیرو اطلاع رسانی صورت گیرد و سعی شود از افراد توانمند و دارای شرایط لازم استفاده شود تا حقی از کسی ضایع نگردد و همچنین از ادارات خواستند همکاری خود را با نهضت ادامه دهند و در جریان برنامه ها و کارهای این مجموعه باشند و در صورت نیاز از کلاس های در حال تشکیل بازدید نمایند. جلسه پس از ارائه نظرات اعضا، با ذکر صلوات پایان پذیرفت.