نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی خاتم

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی خاتم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش و دومین جلسه شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی  با حضور فرماندار، امام جمعه ، معاونت سواد آموزی اداره کل  و اعضای شورا با محوریت گرامیداشت ایام الله دهه فجر ، افتتاحیه مدرسه خیری و برنامه های هفته شورای آموزش و پرورش  در محل فرمانداری تشکیل شد .

درابتدای جلسه فرماندار خاتم ضمن تبریک هفته شوراها و هفته سواد آموزی فرمودند بحث تعلیم و تربیت فراتر از سایر موارد است و باید با اهمیت ویژه به آن پرداخته شود و ایشان خواستار بهتر برگزار شدن برنامه های دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن شدند .

درادامه آقای امین الرعایا معاونت سواد آموزی استان یزد ضمن تبریک هفته شواهای آموزش و پرورش ، به تشریح برنامه های سواد آموزی پرداختند وی همچنین با اشاره به نرخ بیسوادی شهرستان از دستگاههای مرتبط به خصوص بخشداران و دهیاران خواستند تا با همفکری و هم اندیشی و پیگیری های لازم افراد بی سواد و واجد شرایط ثبت نام را به سواد آموزی شهرستان معرفی تا در اسرع وقت به تحت پوشش بردن آنها اقدام نمایند.

معاونت سواد آموزی استان همچنین  به طرح ICDL(آموزش رایانه و زبان انگلیسی در کلاسهای انتقال ) که برای اولین بار در شهرستان اجرا شده است اشاره داشتند

در ادامه آقای امین الرعایا در مورد کتاب نماز کلید بهشت و اینکه آموزش دهندگان باید ده دقیقه از وقت کلاس را به آموزش این کتاب اختصاص بدهند صحبتهایی را بیان نمودند.

در پایان یوسف محمودی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش  خاتم خلاصه ای از فعالیتهای انجام شده آموزش و پرورش را از آغاز سال تحصیلی را به اعضا تشریح کردند و همچنین به افتتاح مدرسه خیری غواصان اروند در بهمن ماه اشاره کردند.

همچنین در این جلسه با اهدا لوح تقدیر از خدمات ارزنده جناب آقای محمد آذره پیسشکسوت عرصه سواد آموزی تقدیر به عمل آمد.