نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم آذر ماه 98+تصویر

برگزاری جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم آذر ماه 98+تصویر


 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خاتم ، جلسه شورای آموزش و پرورش خاتم  با حضور فرماندار ، امام جمعه و دیگر اعضا در دفتر مدیریت برگزار گردید.

درابتدای جلسه شکیبا مدیر آموزش و پرورش خاتم در خصوص مصوبات جلسه قبل که دعوت ازمشاورین برجسته کشوری بود گزارش کامل ارائه نمودند و همچنین فرمودند در ماه جاری کلنگ دو مدرسه توسط خیرین در این شهرستان زده خواهد شد و ایشان توضیح دادند که اعضای شورای آموزش و پرورش باید از مدارس بازدید داشته باشند و مسائل و مشکلات مدارس را هم از نظر فضاهای اموزش و هم مسائل مربوط به آموزش را مورد بررسی قرار دهند .و نتایج گزارش را در جلسه بعد شورا ارائه دهند .

 مدیر آموزش و پرورش خاتم از تمامی ادارات مرتبط به دلیل همکاری با این مدیریت به خصوص ادارات برق و آب ،گاز تشکر و قدردانی نمودند. و همچنین درباره ساماندهی سرویس مدارس و سامانه سپند نیز توضیحاتی را ارائه نمودند . از جمله اینکه تمام مدارس و اکثریت دانش آموزان در این سامانه ثبت و رانندگان نیز در حال ثبت نام شدن در سامانه سپند می باشند که مشکلات رانندگان آژانس بابت هزینه بنزین مرتفع خواهد شد.

در ادامه فاضلی فرماندار شهرستان با بیان اینکه با توجه به سهمیه بندی سوخت نیاز به برنامه ریزی دقیق خصوصا برای مناطق روستایی داشته باشیم تا برای خانواده ها و رانندگان دغدغه ای به وجود نیاید و ایشان فرمودند اگر نیاز به کمک فرمانداری باشد حتما در این راستا همکاری لازم را خواهیم داشت .فرماندار خاتم در مورد اکران فیلم (منطقه پرداز ممنوع ) از آنها ی که این فیلم از نظر هنری و هم از نظر محتوا کاملا انگیزشی و اعتماد به نفس و روحیه نشاط و خود باوری را بین دانش آموزان تقویت می کند این ذهنیت را بین  جوانان به وجود می آورد که ما می توانیم با دستان کوچکمان کارهای بزرگی را نجام بدهیم و از آنجا که محوریت کار با آموزش و پرورش می باشد و مجوز این فیلم را آموزش و پرورش صادر کرده مسئولیت بعهده این مجموعه می باشد و باید تمام موارد رعایت شود.

در ادامه جلسه هریک از اعضاء دیدگاه و نظرات خود را راجع به موضوعات مورد بحث بیان ومصوباتی نیز جهت پیگیری و اجراء به تصویب رسید.