نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازنشستگان و پیشکسوتان گنجینه‌های هنر و تجربه

بازنشستگان و پیشکسوتان گنجینه‌های هنر و تجربه


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، راسم تجلیل از فرهنگیان باز نشسته با حضور امام جمعه ، فرماندهی نیروی انتظامی ، مدیر آموزش و آموزش و پرورش خاتم ، اعضای شورای شهر و گروههای سرود دانش آموزی آموزشگاههای نجمه و هاشمی نژاد در تالار نگین برگزار شد.

در این مراسم محمد حسین شکیبا مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاتم بابیان اینکه پیشکسوتان و بازنشستگان آینه تمام نمایی برای کارکنان کنونی درآینده هستند، گفت:پیشکسوتان و بازنشستگان گنجینه‌های هنر و تجربه اند که حاکمیت و حکومت به هیچ عنوان زحمات آنهارا فراموش نخواهند کرد.

وی تجلیل از مقام شامخ فرهنگیان به ویژه بازنشستگان را وظیفه‌ای خطیر دانست و افزود: مدیران آموزش وپرورش باید این مهم را از افتخارات زندگی خود بدانند ونسبت به این قشر تلاشگر نگاه ونگرش ویژه‌ای داشته باشند.

شکیبا با بیان اینکه شهرستان خاتم ١٧٠ فرهنگی پیشکسوت و بازنشسته دارد، گفت‌: در این مراسم از ١٧ نفر از پیشکسوتان و بازنشستگان فرهنگی شهرستان تجلیل شد.

عبدالله دهستانی رئیس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش شهرستان خاتم از راه اندازی کانون بازنشستگان شهرستان خبرداد و گفت:کانون بازنشستگان آموزش وپرورش تمام تلاش خودرا در حفظ شأن ومنزلت این فرهنگیان به کار می‌گیرد وبا تمام وجود در خدمت رسانی به امیران علم ودانش خواهند نمود.

در این مراسم از شهردار و شورای اسلامی شهرستان و جمعی از فرهیختگان باز نشسته  تجلیل شدند.