نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی در سال 96

اولین نشست کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی در سال 96


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، اولین نشست کمیته هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان در سال 96 با حضور جناب سرهنگ آزادی نژاد فرمانده ناحیه سپاه خاتم، حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم و سایر اعضا در محل این مدیریت برگزار گردید.

این نشست با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد؛ سپس حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، ضمن عرض خیر مقدم و تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، در رابطه با تعامل و همکاری با ناحیه مقاوت سپاه و بسیج دانش آموزی نکاتی بیان نمودند. ایشان با توجه به مبحث آمادگی دفاعی دانش آموزان دوره دوم متوسطه در خصوص برنامه ریزی مبحث عملی آمادگی دفاعی (میدان تیر) و نیز گرامیداشت هفته و مقام معلم مواردی را مطرح کردند.

سرهنگ آزادی نژاد فرمانده ناحیه سپاه خاتم، ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت آموزش و پرورش خاتم که تا کنون همکاری خوبی با بسیج در اجرای برنامه های فرهنگی داشتند؛ بیان داشت همه ما در یک راستا که آن تقویت انقلاب اسلامی است در حرکتیم.

ایشان از  پیرامون برنامه های میدان تیر و گرامیداشت هفته و مقام معلم سخن نمود.

فرمانده حوزه شهید رجایی ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرمانده ناحیه سپاه و مدیر آموزش و پرورش خاتم، معاونین، مدیران و معلمین از همیاری و همکاری ایشان در سال گذشته و اجرای هر چه بهتر برنامه های فرهنگی و مأموریت های بسیج فرهنگیان و دانش آموزی قدردانی نمود.

وی پیرامون اجرای برنامه های عملی آمادگی دفاعی و میدان تیر جهت دانش آموزان متوسطه دوره دوم، هفته معلم و طرح ولایت و شناسایی و انتخاب فرمانده واحد در مدارس توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان هر کدام از اعضا نظرات خود را مطرح نموده و در خصوص آن بحث و تبادل نظر شد.