نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست هم اندیشی معاونین، مربیان پرورشی و مشاورین مدارس خاتم در سال 96 + تصاویر

اولین نشست هم اندیشی معاونین، مربیان پرورشی و مشاورین مدارس خاتم در سال 96 + تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، اولین نشست هم اندیشی معاونین، مربیان پرورشی و مشاورین مدارس خاتم در سال جدید با هدف برنامه ریزی برگزاری اردوهای دانش آموزی و آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت در مسابقات فرهنگی، پرورشی و قرآنی استانی در مرکز تحقیقات فرهنگیان خاتم تشکیل گردید.

در این جلسه حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، محمد حسین شکیبا معاون فرهنگی پرورشی، کارشناسان، مشاورین و مربیان پرورشی حضور داشتند.

این نشست با تلاوت آیات کلام الله وحی آغاز شد؛ سپس حجت الاسلام محمودی امام جمعه موقت هرات در ایراد سخنرانی خود از ماه رجب و فضایل امام علی (ع) سخن نمود.

در ادامه حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، ضمن تبریک سال جدید "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و نیز میلاد با سعادت امیرالمؤمنان علی (ع) در رابطه با برنامه های پیش رو از جمله بزرگداشت هفته مقام معلم و انتخابات سال جاری و همکاری آموزش و پرورش با ستاد برگزاری انتخابات مطالبی مطرح نمود.

ایشان از فعالیت های پرورشی انجام گرفته در سال 95 همچون مراسم نمادین گلبانگ انقلاب، حضور در راهپیمایی ها و نماز جمعه فرهنگیان و دانش آموزان و... یاد کرده و تقدیر و تشکر نمود.

شکیبا معاون فرهنگی و پرروشی آموزش و پرورش خاتم، در خصوص برنامه ریزی اردوهای دانش آموزی

 و دستورالعمل های آن و همچنین آماده سازی دانش آموزان جهت شرکت و حضور فعال در مسابقات فرهنگی، هنری و قرآنی استانی و تشکیل کلاس های آموزشی لازم از معاونین و مربیان پرورشی تشکر نمود و بیان داشت از هفته آینده از عملکرد معاونین و مربیان پرورشی مدارس ارزیابی به عمل خواهد آمد و از افراد برتر  تقدیر و به آنان هدایایی اهدا خواهد شد.

در پایان کارگریان کارشناس فرهنگی و هنری آموزش و پرورش خاتم، به جشنواره سرود و جشن تکلیف پسران در اردیبهشت ماه اشاره و اظهار داشت با برنامه ریزی های آتی و تشکیل جلسه با همراهی مدیران آموزشگاه ها و اولیاء دانش آموزان در خصوص جشن تکلیف دانش آموزان پایه هشتم، امید است برنامه ها به نحو شایسته اجرا شود.