نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ابتدایی فاطمیه هرات برگزار شد.+تصویر

المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ابتدایی فاطمیه هرات برگزار شد.+تصویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت شهرستان خاتم،ششمین المپیاد ورزشی درون مدرسه ابتدایی دخترانه فاطمیه شهر هرات  با حضوررییس آموزش و پرورش شکیبا ومعاون سیاسی امنیتی فرماندار میربهبودی و کارشناس تربیت بدنی سعید حاجی ابادی وکارشناس ارزیابی و عملکرد اکبر افخمی اداره آموزش و پرورش خاتم واولیا و دیگر مسئولین برگزار شد. از اهداف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ،بالا بردن سطح آمادگی جسمانی دانش آموزان ،ایجاد انگیزه و افزایش گرایش آموزان به مدرسه،شادابی و نشاط در بین دانش آموزان با رویکرد روان شناختی و تربیتی ،افزایش مشارکت پذیری ، تقویت هویت ملی و اسلامی دانش آموزان ، توسعه ورزش همگانی و مشارکت پذیری تمامی دانش آموزان ، معلمان و اولیا دراین طرح است.

شناسایی و بالفعل کردن استعداد دانش آموزان در رشته های ورزشی برحسب توانایی و علاقه ی آنها و همکاری همه ی معلمان و کادر مدارس در برگزاری و اجرای این طرح می تواند به برگزاری هر چه بهتر این گونه المپیادها و شناخت نخبگان ورزشی در رشته های ورزشی مختلف کمک شایانی کند.

و در ادامه شکیبا گفت: المپیاد ورزشی درون مدرسه ای از اوایل آبان ماه شروع شده در کلیه مدارس برگزار خواهد شد و کشف استعدادهای ورزشی از مهمترین اهداف المپیاد درون مدرسه ای است که باید به این امر مهم توجهی ویژه شود. وآموزش و پرورش در کنار توجه به ارتقای سطح علمی دانش آموزان به بحث سلامت و ورزش آنها توجه ویژه دارد.