نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام مشترک سرپرست فرمانداری و مدیر آموزش و پرورش خاتم به مناسبت هفته شوراها

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش محمد محمودی سرپرست فرمانداری و حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم طی پیامی مشترک این هفته را گرامی داشتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

"وامرهم شوری بینهم"

شورا، ریشه ها را پویا و اندیشه ها را شکوفا می سازد.  امیرالمؤمنین (ع)

در بیست و ششم دی ماه سال 1372 بود که قانون مترقی " تشکیل شوراهای آموزش و پرورش " با هدف تحقق مشارکت مردم و نظارت آنان بر امر تعلیم و تربیت، به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید. هم اکنون که در هفته شورا ها قرار داریم، فرصت را مغتنم شمرده تا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را از زحمات و تلاش های خالصانه، بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان، مدیران و مسئولین آگاه و بصیر نظـام تعـلیم و تربیـت شهرستان که در کمال اخلاص و ایثار در راستای تعلیم و پرورش نسلی اندیشمند، مؤمن، انقلابی، ولایتمدار و فرهیخته تلاش می نمایند، اعلام نمائیم.

از مهمترین اصول اجتماعی اسلام اصل شورا و مشورت است که در سیره پیامبر اکرم (ص) و پیشوایان بزرگ اسلام جایگاه ویژه ای دارد. نظام اجتماعی و حیات جامعه بشری به تعاون و مشاركت اعضای آن بستگی دارد و شوراهای آموزش و پرورش نیز تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است که پویایی جامعه اسلامی را در پی خواهد داشت.

انشاء الله که شاهد رشد و بالندگی روز افزون شهرمان در سایه تشکیل شوراهای آموزش و پرورش و تعامل و همیاری بین مسئولین امر، مردم، خیرین و نیک اندیشان باشیم.

اين هفته را به تمامي فرهنگيان ارجمند، مديران سخت كوش، اولياء محترم دانش آموزان، دانش آموزان عزيز و همچنين به اعضاي پرتلاش و گرانقدر شوراي آموزش و پرورش خاتم تبريك و تهنيت عرض

مي نمائيم.

محمد محمودی سرپرست فرمانداری و رئیس شورای آموزش و پرورش و حبیب الله کاظمی نسب مدیر و دبیر شورای آموزش و پرورش خاتم