نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن گلبانگ انقلاب اسلامی در دبیرستان نجمه خاتم با حضور مسئولین شهرستان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، گلبانگ نمادین انقلاب اسلامی ایران و آغاز دهه مبارک فجر با حضور مسئولین محترم شهرستان در آموزشگاه متوسطه دوره اول نجمه خاتم نواخته شد.

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید قرائت و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران طنین انداز شد و ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمد گویی، مقاله آغازین جشن انقلاب توسط یکی از دانش آموزان این دبیرستان ارائه شد.

این مراسم با سرود خوانی، مقاله خوانی و سخنرانی آقایان حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش، حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه محترم، مهندس محمودی سرپرست فرمانداری و نواخته شدن گلبانگ انقلاب توسط امام جمعه محترم هرات و سرپرست فرمانداری خاتم همراه بود.

مدیر آموزش و پرورش خاتم در ایراد سخنرانی خود به واقعه مهم 12 بهمن سال 57 و ورود امام راحل به وطن اشاره کرد و از برکات فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تبلور آن در حوزه آموزش و پرورش سخن به میان آورد. ایشان از تلاش و زحمات مدیر، معلمان و مربیان آموزشگاه نجمه تشکر و قدردانی به عمل آورد.

حجت الاسلام و المسلمین جعفری، آغاز یوم الله فجر را تبریک و تهنیت عرض نمود و با مرور تاریخ ایران در زمان قبل و بعد از انقلاب، سالروز ورود بنیانگذار کبیر انقلاب را گرامی داشت. ایشان فرمود انقلاب اسلامی آثار و برکات فراوانی در همه زمینه ها داشته است که از جمله آن می توان به پیشرفت های حوزه اقتصاد و کشاورزی، علم و دانش، فرهنگ و احیای ارزش های اسلامی اشاره نمود.

سرپرست فرمانداری خاتم نیز دهه فجر انقلاب را قدر دانست و وقوع انقلاب اسلامی ایران را گسست تاریخی خواند که جهان را دگرگون کرد. محمد محمودی در سخنرانی خود به پیشینه تاریخی آزادی خواهی ایران از گذشته های دور تا کنون اشاره کرد و افزود انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب درون انقلابی است که پیشرفت های شگرفی در همه زمینه ها به وجود آورده است. ایشان از سرمایه های فکری نخبگان در حفظ امنیت ایران در دل تحریم ها و فشار های مستکبران سخن نمود.

ایشان همچنین شرایط و وضعیت آموزشی شهرستان را در زمان پیش از انقلاب یاد آور شد و خاطر نشان که امروز، وضعیت آموزشی و تحصیلی خاتم مایه فخر و مباهات است و آینده و افق روشن تری پیش رو خواهیم داشت.

در پایان، محمودی از زحمات خالصانه تمامی مسئولین و همکاران در ادارات شهرستان به خصوص مدیریت آموزش و پرورش خاتم و همکاران فرهنگی تقدیر و تشکر نمود.

 

 

آدرس کوتاه: