نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نواخته شدن زنگ استکبار ستیزی با حضور مسئولین شهرستان + تصاویر

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، زنگ استکبار ستیزی با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل با حضور مسئولین شهرستان در هنرستان کشاورزی شهید مصطفی خمینی (ره) خاتم نواخته شد.

در ابتدا آیاتی چند از کلام الله مجید تلاوت شد و پس از طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران، دهقان مدیر هنرستان شهید مصطفی خمینی (ره) ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مدعوین محترم از حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم جهت ایراد سخنرانی دعوت نمود.

کاظمی نسب، مراسم سیزده آبان امسال را بسیار مهم و تأثیر گذار دانست و افزود: این روز یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است؛ تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، روز دانش آموز 13 آبان 1357 و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه خاتم نیز حماسه سازی دانشجویان پیرو خط امام و تسخیر لانه جاسوسی به دست آنان را یاد آور شد و خاطر نشان کرد که امروزه هم باید ادامه دهنده راه شهدا در مبارزه با استکبار جهانی باشیم.

محمودی معاون فرماندار خاتم این حرکت نمادین را قدر دانست و با تأکید بر اینکه جوانان آینده ساز این مرز و بوم می باشند افزود همه باید در حفظ ارزش های انقلاب اسلامی کوشا باشیم.

آزادی نژاد فرمانده ناحیه سپاه خاتم نیز حضور پرشور در راهپیمایی فردا را خواستار شد و افزود هر شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل دانش آموزان، لرزه بر اندام مستکبرین جهانی می اندازد و از نیات خام خود باز می دارد.