نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا در آموزشگاه نمونه دولتی امیر کبیر+تصاویر

قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا در آموزشگاه نمونه دولتی امیر کبیر+تصاویر


مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا در آموزشگاه نمونه دولتی امیر کبیر و با حضور دادستان ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و مدیر آموزش وپرورش و جمعی از مسولان ادارات برگزارشد.
قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا در آموزشگاه نمونه دولتی امیر کبیر

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قرائت پیام مهر به مناسبت هفته ناجا  در آموزشگاه نمونه دولتی امیر کبیر  و با حضور  دادستان ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و مدیر آموزش وپرورش و جمعی از مسولان  ادارات برگزارشد.

قرائت آیاتی از قرآن کریم، نواخته شدن سرود جمهوری اسلامی، اجرای سرودهایی متناسب با هفته نیروی انتظامی توسط دانش آموزان ، اجرای مراسم گارد پرچم توسط پیشتازان دانش آموزی و قرائت پیام مهر از جمله برنامه های این مراسم بود .

در ادامه حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم ، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش به بیان تاریخچه و چگونگی تشکیل  نیروی انتظامی پرداخت.

مدیر آموزش و پرورش خاتم با بیان اینکه مردم داری، قانون مداری و روز آمدی سه رکن اساسی است که نیروی انتظامی بر سه محور آگاهی ،پیشگیری ، پیگیری در جهت تحقق آنان تلاش می نمایدو به توانمندی آنها در حفظ سلامت و امنیت جامعه اشاره نمود .

در پایان سرهنگ صالحی فرمانده نیروی انتظامی ، برخی تهدیدات و آسیب های اجتماعی را تشریح و از دانش آموزان خواستند با احترام به قانون و توجه به هشدارهای پلیس در حفظ امنیت جامعه سهیم باشند.