نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور سرکارخانم بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان به همراه هیئت همراه در مدارس خاتم +تصاویر

حضور سرکارخانم بهادرزاده معاون آموزش ابتدایی استان به همراه هیئت همراه در مدارس خاتم +تصاویر


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، معاون آموزش ابتدایی مدیر کل و هیئت همراه از مدارس ابتدایی منطقه خاتم بازدید به عمل آوردند.

""سعیده بهادرزاده" معاون آموزش ابتدایی، رییس اداره دوره اول و دوره دوم ابتدایی، رییس اداره تکنولوژی وگروه های آموزشی و کارشناسان آن حوزه به همراهی سرگروه های آموزشی خاتم ، فعالیت های آموزشی مدارس ابتدایی را مورد ارزیابی قرار دادند.

در این بازدید 10تیم دونفره متشکل از کارشناسان، مدیران و سرگروه های آموزشی فعالیت های مدیریتی و آموزشی آموزشگاههای ابتدایی و پیش دبستانی ها را بررسی نمودند.

علاوه بر این از ساعت 11:30 تا 12:30 جلسه ای با حضور مدیران مدارس ابتدایی و پیش دبستانی ها با حضور سرکارخانم بهادرزاده در محل تالار فرهنگیان برگزار شد .

در ادامه معاون آموزش ابتدایی مدیر کل و هیئت همراه در جلسه جمع بندی که با حضور سرپرست مدیریت آموزش و پرورش خاتم و کارشناسان در محل سالن اجتماعات برگزار گردید به ارائه گزارش و بیان نقاط قوت و نقاط قابل پیگیری مدارس بازدید شده پرداختند.

علاوه بر آن ساعت 15 جلسه طرح تدبیر با حضور آقای حقیر رییس اداره دوره اول و پیش دبستانی  استان در محل تالار فرهنگیان با حضور تمامی مدیران ابتدایی خاتم و مروست  و همايش بزرگ ارزشیابی توصیفی با حضور آموزگاران مدارس ابتدایی هرات و مروست در محل کانون آیت الله خاتمی هرات با تدریس استاد میرجلیلی و همچنین  همایشی با عنوان درس پژوهی با حضور آموزگاران مدارس ابتدایی هرات و مروست با تدریس استاد ابراهیمی در سالن آزمونهای دبیرستان انقلاب هرات برگزار گردید .