نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه ماهانه شوراي آموزش و پرورش خاتم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم ، در این جلسه پس از تلاوت آیات کلام وحی ، حبیب الله کاظمی نسب دبیر شورا و مدیر آموزش و پرورش خاتم  ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضا ، دستور کار جلسه و  گزارشی از مصوبات جلسه قبل ارائه نمود.

مدیر آموزش و پرورش خاتم با تشکر از مساعدت و همکاری صمیمانه فرماندار و مسئولین دستگاه‌های اجرایی که در زمینه رشد و بالندگی این مدیریت نقش داشتند و توجه جدی نمودند تشکر و قدردانی نمودند .

در ادامه حبیب الله کاظمی نسب  گزارشی از میزان قبولی دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی ارایه نمود و به طرح اوقات فراغت در مدارس اشاره کرد و افزود : با تشکیل کلاس‌های قرآنی ، ورزشی و... در حال اجراست

در ادامه  مهندس زاده رحمانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش  خاتم، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های مدیر آموزش و پرورش و همکاران شان در برگزاری مطلوب کنکور سراسری گفت : تمرکز و ساماندهی کمک به دانش آموز نیازمند در آموزش و پرورش نیازمند توجه و مساعدت همگانی بخصوص خیرین به آموزش و پرورش است.در همین راستا مصوب شد جشنواره خیرین به منظور کمک مالی به آموزش و پرورش در نیمه دوم شهریور ماه برگزار گردد.

در ادامه ی جلسه هر یک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در راستای کیفیت بخشی و همگرایی و همفکری بیشتر به جلسات شورای آموزش و پرورش بیان نمودند.

این جلسه با ذکر صلوات پایان رسید.

 

آدرس کوتاه: