نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری نمادین جشن نیکوکاری با حضور سبز مسئولین شهرستان در دبستان شهید نواب صفوی خاتم

برگزاری نمادین جشن نیکوکاری با حضور سبز مسئولین شهرستان در دبستان شهید نواب صفوی خاتم


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، مراسم نمادین جشن احسان و نیکوکاری با حضور جمعی از مسئولین شهرستان در آموزشگاه ابتدایی شهید نواب صفوی خاتم برگزار گردید.

در ابتدا با اجرای حاملان قرآن، قاری آیاتی چند از کلام الله مجید را تلاوت کرد. سپس مراسم گارد پرچم توسط دانش آموزان پیشتاز این آموزشگاه اجرا و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران طنین انداز شد.

در این مراسم حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، ضمن عرض خیر مقدم به مسئولین و تشکر و قدردانی از کمیته امداد امام خمینی (ره) و آموزشگاه شهید نواب صفوی جهت برگزاری نمادین جشن احسان و نیکوکاری، هدف از برگزاری این جشن را ایجاد حس نوع دوستی هر چه بیشتر بین دانش آموزان و به جا آوردن سنت حسنه بخشش و نیکوکاری است که می تواند موجب دلگرمی و آرامش خاطر دانش آموزان بی بضاعت در تحویل سال نو باشد و دانش آموزان نیز به نوبه خود شادی هاشان را با هم کلاسی ها و دوستان خود تقسیم کنند.

آقای ملکی به نمایندگی از ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) خاتم در این مراسم شرکت نمود و در ایراد سخنرانی خود با قدردانی از مدیریت آموزش و پرورش خاتم به شعار امسال "بهار همدلی، شکوه مهربانی" اشاره نمود و افزود این نهاد مقدس در طول عمر پر خیر و برکت خویش در راستای حمایت از محرومان، خود کفایی افراد تحت پوشش و زدودن فقر و محرومیت از جامعه اسلامی گام های مؤثری بر داشته است؛ سپس ایشان به قرائت پیام مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان پرداخت.

در پایان مدیر آموزش و پرورش خاتم، محمد کاظمی نسب بخشدار مرکزی و آقای ملکی از کمیته امداد امام خمینی (ره) مبلغ قابل توجهی را به دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت آموزشگاه شهید نواب صفوی اهدا نمودند؛ سپس مسئولین و دانش آموزان پاکت های جشن نیکوکاری را به صندوق انداختند.

از دیگر برنامه های این روز، مقاله خوانی و اجرای سرود توسط دانش آموزان قابل ذکر است.