نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای در آموزشگاه توحید چاهک با حضور مهمانان از بنیاد علوی و سازمان دانش آموزی + تصاویر

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش خاتم، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزشگاه متوسطه توحید با مشارکت دبیرستان امیرالمؤمنین و با حضور مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش و پرروش خاتم، مدیران، آموزگاران و مربیان مدارس چاهک و مهمانان ویژه از بنیاد علوی تهران و سازمان دانش آموزی استان برگزار گردید.

در این مراسم حبیب الله کاظمی نسب مدیر آموزش و پرورش خاتم، محمد حسین شکیبا معاون فرهنگی و پرروشی، محمد رضا بذرافشان معاون آموزشی و آقایان اسماعیلی، ابراهیمی و پهلوان از بنیاد علوی تهران و کریمی کارشناس مسئول اردوها و شوراهای دانش آموزی حضور داشتند.

پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران و عرض خیر مقدم  و خوش آمد گویی به مهمانان و مدعوین محترم، دانش آموزان به اجرای برنامه های ورزشی خود پرداختند.

در ادامه مدیر آموزش و پرروش خاتم نیز ضمن عرض خیر مقدم از برگزارکنندگان المپیاد ورزشی تقدیر و تشکر نمود و آن را لازمه شور و نشاط دانش آموزان و ایجاد انگیزه در آنان دانست.

در پایان کریمی کارشناس مسئول سازمان دانش آموزی، هدف از برگزاری المپیاد درون مدرسه ای را ایجاد محیطی شاد و شناسایی استعداد های دانش آموزان در زمینه های ورزشی دانست و افزود ساعاتی را که دانش آموزان در چنین برنامه هایی می گذرانند از شیرین و به یاد ماندنی ترین خاطرات و لحظه ها شان خواهد شد.